Coca-Cola Europacific Partner از 8*8 استفاده می کند.
781
3 دقیقه

Coca-Cola Europacific Partner از 8*8 استفاده می کند

8*8 اعلام کرده است که Coca-Cola Europacific Partners (CCEP) اندونزی از 8*8 CPaaSSMS API برای ارائه توزیع کنندگان و خرده فروشان با یک تلفن همراه امن برای مدیریت سفارشات و تحویل استفاده می کند.

Coca-Cola Europacific Partners یا CCEP اندونزی ، به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه کالاهای مصرفی در جهان ، دارای هشت تاسیسات تولیدی در اندونزی است که هفت عدد از برند های نوشیدنی غیر الکلی را به فروش می رساند و به بیش از 450،000 فروشگاه خرده فروشی بزرگ و کوچک خدمات رسانی می کند.

به عنوان بخشی از سفر تحول دیجیتالی CCEP اندونزی برای گسترش تلاش های خود برای توسعه تجارت ، این شرکت برنامه Klik Toko را به عنوان یک راه حل دیجیتالی یکپارچه برای همه مشتریان Business-to-Business (B2B) در اندونزی راه اندازی کرد.

مشتریان ما ، از جمله مراکز تجاری عمومی ، مهمترین و حیاتی ترین بخش تجارت ما هستند و ما متعهد هستیم که فرصتی را برای ارائه خدمات سریع و برتر برای آنها ، از جمله سرمایه گذاری در فناوری دیجیتال ، ایجاد کنیم.

Klik Toko یکی از عناصر اصلی تلاشهای تحول ما است زیرا ما در سهولت تجارت با شرکای خود سرمایه گذاری می کنیم. Lakshman Peiris ، مدیر بازاریابی CCEP اندونزی گفت:

مشارکت با * 8 8 امنیت Klik Toko را افزایش داده و در عین حال تأیید کاربر را تسریع و خودکار می کند. علاوه بر این ، این یک تجربه بسیار خوب از پردازش را ارائه می دهد و به کاربران امکان می دهد از برنامه ایمن استفاده کرده و مزایای ارائه شده از طریق Klik Toko را بدست آورند.

CCEP اندونزی با8 * 8  همکاری کرد تا خدمات احراز هویت چند عاملی را برای برنامه Klik Toko برای اطمینان از دسترسی ایمن داده ها و سیستم ها به کار گیرد.

هنگامی که شخصی یک حساب Klik Toko ایجاد می کند یا وارد می شود ، 8*8 API SMS  با اتصال برنامه به سیستم های پشتیبان CCEP اندونزی ، تأیید کاربر را امکان پذیر می کند.

یک رمز عبور یکبار مصرف (OTP) ایجاد می شود و از طریق پیام کوتاه به کاربر ارسال می شود ، که برای دسترسی مجاز به حساب باید در یک بازه زمانی مشخص وارد شود.

برنامه Klik Toko از زمانی که راه اندازی شد در حالی که کارایی عملیاتی CCEP اندونزی را ارائه می دهد و همچنین برای شرکای تجاری عالی است و مورد استقبال بیشتری قرار گرفته است.

یک برنامه خوب طراحی شده با قابلیت همکاری عالی به ایجاد یک راه امن و مناسب در ایجاد ارتباط قوی و تعامل با مشتریان کمک می کند.

ما مشتاقانه منتظر ارزیابی نتایج هستیم و می بینیم که چگونه می توانیم در آینده با افزایش استفاده از سایر قابلیت های 8 * 8 CPaaS استفاده کنیم.

اویلیور گرهارت ، مدیرعامل CPAAS در 8*8 گفت: سازمان های سراسر جهان در حال افزایش مشارکت مشتری برای برآوردن الزامات جدید محیط کسب و کار و نیروی کار اولین موبایل هستند.

CCEP اندونزی اهمیت ارائه یک تجربه تلفن همراه بدون اصطکاک و ایمن به شرکای تجاری خود را درک می کند.

ما مشتاقانه منتظر همکاری با آنها برای معرفی بیشتر شخصی سازی و سایر خدمات ارتباطی در زمان واقعی برای دستیابی به اهداف تجاری آنها هستیم

ما مشتاقانه منتظر همکاری با آنها برای معرفی بیشتر شخصی سازی و سایر خدمات ارتباطی در زمان واقعی برای دستیابی به اهداف تجاری آنها هستیم.