8 مزیت ادغام نرم افزار کال سنتر با CRM
1276
4 دقیقه

8 مزیت ادغام نرم افزار کال سنتر با CRM

کن رید از rostrvm هشت مزیتی را که می توانید از ادغام سیستم CRM خود با سایر نرم افزارهای کال سنتر به دست آورید، برجسته می کند.

بسیاری از فروشندگان فناوری بر توسعه نرم افزار کال سنتر متمرکز شده اند که به راحتی با سیستم های CRM پیشرو در صنعت مانند Salesforce و Microsoft Dynamics ادغام می شود.

8 مزیت ادغام نرم افزار کال سنتر با CRM

با این تمرکز، بسیاری از کال سنترها اکنون دارای قابلیت هایی هستند که از نمایش صفحه بر اساس شماره تلفن مشتری، آدرس ایمیل و غیره تا یکپارچه سازی API برای ایجاد مخاطبین جدید، به روز رسانی سوابق موجود و غیره را شامل می شود.

با این حال، همه ما داستان های ترسناک در مورد ادغام های نامطلوب و پرهزینه در جاهای دیگر شنیده ایم. این نگران‌کننده است، به ویژه به این دلیل که داشتن یک سیستم CRM در سطح سازمانی با نرم‌افزار کال سنتر  به شما کمک می‌کند تا مزیت رقابتی خود را حفظ کنید.

گزارش و تجزیه و تحلیل برای مدیریت عملکرد کال سنتر و دفتر پشتیبان شامل نتیجه کسب و کار و اطلاعات مدیریت زمان واقعی و تاریخی، ورودی و خروجی، همه کاناله است.

8 مزیت ادغام نرم افزار کال سنتر با CRM

اگر به خوبی انجام شود، یکپارچه سازی CRM می تواند اطمینان حاصل کند که انتظارات فردی مشتریانی را برآورده می کنید که از طریق کانال های متعدد ارتباط برقرار می کنند و به پاسخ های سریع و مرتبط نیاز دارند. همه کانال‌ها و داده‌ها را در یک نمای واحد گرد هم می‌آورد تا مشاوران را قادر می‌سازد تا خدمات کارآمد و یکپارچه به مشتریان ارائه دهند.

بر اساس گزارش فوربس، این مزیت دلیل اصلی این است که چرا هزینه‌های جهانی برای نرم‌افزار مدیریت ارتباط و تجربه مشتری (CRM) ۱۵.۶ درصد رشد کرده و به ۴۸.۲ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۸ رسیده است.

اما چه چیز دیگری پشت این رشد است؟ در اینجا هشت مزیت ادغام نرم افزار کال سنتر مانند rostrvm با سیستم CRM شما آورده شده است.

8 مزیت ادغام نرم افزار کال سنتر با CRM

8 مزیت ادغام نرم افزار کال سنتر با CRM شما

  1. مدیریت تماس Omnichannel .
  2. صف‌های ترافیک ورودی را کاهش دهید و از داده‌های مربوطه برای هدایت تماس به فرد مناسب استفاده کنید، بر اساس قوانین سازمانتان، مانند مهارت‌ها، در دسترس بودن و غیره. این به بهبود وضوح تماس اول و سطح رضایت مشتری کمک می‌کند.
  3. در ورودی، اطلاعات مربوط به یک مخاطب فردی موجود قبل از پاسخ به تماس ظاهر می شود. این تضمین می‌کند که مشاور تمام جزئیات را برای پاسخگویی مطمئن و مؤثر دارد. با دسترسی خودکار به اطلاعات تاریخی و لحظه ای، مراکز تماس می توانند مشتریان خود را بهتر درک کنند و پیشنهادات آنها را شخصی سازی کنند.
  4. تعاملات ثبت می شود و به سوابق مشتری اضافه می شود، با محرک های خودکار وظایف پیگیری برای بهبود حل مشکلات مشتری.
  5. بهینه‌سازی دسکتاپ با برنامه‌های کارآمد به این معنی است که دیگر بین سیستم‌ها و صفحه‌های مختلف حرکت نمی‌کنید. rostrvm از داده های چندین منبع و دستگاه برای ارائه یک نمای یکپارچه با CRM استفاده می کند. با کاهش زمان صرف شده برای کارهای اداری، بهره وری را بهبود می بخشد.
  6. با کمپین های ساختاریافته و خودکار برای فروش، تمدید، جمع آوری، قرار ملاقات ها و یادآوری ها و غیره فعالیت های خروجی کارآمدتری ایجاد کنید.
  7. ضبط تماس و صفحه نمایش برای اهداف توسعه، کیفیت و انطباق افراد.
  8. با حصول اطمینان از ثبات و پاسخ سریع در هر کانال، بهترین روش را تعبیه می کند.

لینک منبع:

8 Advantages of Integrating Contact Centre Software With Your CRM (callcentrehelper.com)