راهکار اختصاصی کارگزاری ها

مرکز تماس، خط مقدم اطلاع رسانی

مراکز تماس ، مانند دیگر مشاغل در همه صنایع ، تمام تلاش خود را برای حفظ امنیت کارمندان بدون ایجاد اختلال در مراقبت از مشتری در هنگام وقوع بیماری کروناویروس کنونی انجام می دهند. بسیاری از آنها برنامه‌های فعالیت از راه دور در شرایط اضطراری خود را عملی کرده‌اند. برخی دیگر با فراهم کردن محیط‌های ایمن در محل کار ، ایجاد پروتکل‌های ارتباطات در شرایط بحرانی، به دنبال شناسایی فناوری‌هایی هستند که به آنها کمک می‌کند تا در این زمان به ارائه خدمات استثنایی خود به مشتریان ادامه دهند. این اقدامات بسیار حیاتی است ، زیرا حجم تماس زیاد یک چالش مهم برای مراکز تماس در مواقع بحران است. ارائه خدمات به مشتری در بسیاری از موارد، می تواند چالش برانگیز باشد - خصوصاً برای شرکت هایی که در این بحران حجم تماس های زیاد را تجربه می کنند. در بسیاری از موارد ، این افزایش نمایی در میزان تماس باعث ایجاد شلوغی خطوط ارتباطی می شود ، زمان انتظار بیش از حد و قطع ارتباط بیشتر از گذشته مشتریان را نامید می‌کند. از آنجا که نمایندگان مراکز تماس توسط آژانس امنیت سایبری و امنیت زیرساخت (CISA)، به عنوان مهمترین کارکنان زیرساخت مهم در طول COVID-19 در نظر گرفته می‌شوند ، ضروری است مراکز تماس برای رسیدگی به حجم زیاد تماس‌ها مورد استفاده قرار گیرند.

 • مرکز تماس، خط مقدم اطلاع رسانی

  مراکز تماس ، مانند دیگر مشاغل در همه صنایع ، تمام تلاش خود را برای حفظ امنیت کارمندان بدون ایجاد اختلال در مراقبت از مشتری در هنگام وقوع بیماری کروناویروس کنونی انجام می دهند. بسیاری از آنها برنامه‌های فعالیت از راه دور در شرایط اضطراری خود را عملی کرده‌اند. برخی دیگر با فراهم کردن محیط‌های ایمن در محل کار ، ایجاد پروتکل‌های ارتباطات در شرایط بحرانی، به دنبال شناسایی فناوری‌هایی هستند که به آنها کمک می‌کند تا در این زمان به ارائه خدمات استثنایی خود به مشتریان ادامه دهند. این اقدامات بسیار حیاتی است ، زیرا حجم تماس زیاد یک چالش مهم برای مراکز تماس در مواقع بحران است. ارائه خدمات به مشتری در بسیاری از موارد، می تواند چالش برانگیز باشد - خصوصاً برای شرکت هایی که در این بحران حجم تماس های زیاد را تجربه می کنند. در بسیاری از موارد ، این افزایش نمایی در میزان تماس باعث ایجاد شلوغی خطوط ارتباطی می شود ، زمان انتظار بیش از حد و قطع ارتباط بیشتر از گذشته مشتریان را نامید می‌کند. از آنجا که نمایندگان مراکز تماس توسط آژانس امنیت سایبری و امنیت زیرساخت (CISA)، به عنوان مهمترین کارکنان زیرساخت مهم در طول COVID-19 در نظر گرفته می شوند ، ضروری است مراکز تماس برای رسیدگی به حجم زیاد تماس‌ها مورد استفاده قرار گیرند.

 • مزایای مراکز تماس برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان در طول بحران کرونا

  به نظر می رسد که به زودی نتوان از آشفتگی ویروس کرونا رهایی یافت، این بدان معنی است که ما باید آماده یک تغییر در نحوه ارتباط و فرایند کسب و کار خود باشیم، به ویژه هنگامی که در صنعتی کار می کنیم که نیاز به ارتباط با مشتری و مخاطبان دیگر باشد.ویروس کرونا شرکت‌ها را وادار به اتخاذ راه‌حل‌های از مرکز تماس هوشمند (AI) می کند از آنجا که گسترش COVID-19 باعث اختلال در مکان‌های کاری و برنامه های اداری در سراسر جهان می شود ، مراکز خدمات به مشتری در حال حاضر روند بی سابقه ای در حجم تماس کلی را تجربه می کنند. بانک ها و شرکت های خدماتی ، مدت زمان طولانی‌تر از حد متوسط را در نظر می گیرند ، در حالی که برخی از مشتریان از قطع ارتباط بسیار ناراضی هستند. برخی از شرکت ها برای برطرف کردن شکاف‌های ارائه شده در خدمات ، به هوش مصنوعی روی می آورند.این به این معناست که COVID-19 نیاز به پیام رسانی مرکز تماس با هوش مصنوعی را تسریع کرده است.

راه کارهای مرکز تماس آی‌وین

 • دورکاری به شیوه آی‌وین

  برای کسب و کارهایی که دارای مرکز تماس می‌باشند و به دلیل شرایط پیش آمده ملزم به رعایت فاصله گذاری اجتماعی هستند و نمی توانند در محل کار حضور پیدا کنند راه‌حلی ارائه می‌دهد که اپراتورها بتوانند بدون حضور در محل کار و بدون هیچگونه محدودیتی از منزل پاسخگویی و تمامی کارهای خودر را انجام دهند. از طرفی قابلیت نظارت کامل بر روند فعالیت‌های اپراتورها برای شرکت فراهم می‌شود تا با برنامه ریزی دقیق‌تری کار خود را پیش ببرند.

 • سر ریز تماس ها

  این موضوع به دلایل مختلف اعم از عدم حضور اپراتور به هر دلیل و یا با توجه به شرایط پیش آمده اوضاع فعلی کسب و کارهایی که با حجم زیادی از تماس‌ها از راه‌های مختلف ارتباطی رو به رو هستند مورد بررسی قرار می گیرد که برای حل این چالش، شرکت‌ها می توانند پاسخگویی و پیگیری مشتریان را به مرکز تماس آی‌وین سپرده و گزارشات مدیریتی دریافت کنند و با حداقل هزینه یک مرکز پاسخگویی تمام وقت داشته باشند.

 • ارائه فضای ابری و سرخط

  این ویژگی برای تمامی شرکت‌ها کوچک بسیار مورد توجه است و با قرار دادن یک فضای ابری و یک سرخط می توانند کارهای خود را پیش ببرند. قابلیت های دایورت کردن و شیفت کردن تماس نیز در نظر گرفته شده و حتی اگر توان پاسخگویی به صورت تمام وقت ندارند می توانند پاسخگویی به مشتریان را به مرکز تماس آی‌وین بسپارند، و روند فعالیت پاسخگویی را پیگیری کنند.

مرکز تماس آی‌وین با بهره‌گیری از کارشناسان خبره برای پاسخگویی از راه دور و برنامه‌ریزی های مدون تلاش در بهبود عملکرد سازمان‌ها در شرایط بحرانی ناشی از ویروس کرونا را دارد. ارائه خدمات و پشتیبانی از راه دور توسط مرکز تماس آی‌وین می تواند برای بسیاری از شرکت‌های بزرگ که امروزه به دلیل فاصله اجتماعی به وجود آمده به خاطر شیوع ویروس کرونا، بسیار مورد توجه قرار گیرد، با توجه به این شرایط میزان برقراری تماس‌ها با شرکت ها بیشتر از قبل شده و نیاز به پشتیبانی و پاسخگویی نیز افزایش می یابد، مرکز تماس آی‌وین تمامی این نکات را مورد بررسی قرار داده و در زمانی که اغلب شرکت ها و سازمان ها منتظر بهبود وضع موجود می‌باشند با برنامه‌ریزی مشخص و منعطف به استقبال این شرایط به وجود آمده می‌رود.

کرونا