برون سپاری استارت‌آپ‌ها (کسب و کارهای نوپا)

چرا نیازهای مرکز تماس استارت‌آپ‌ها (کسب و کارهای نوپا) می توانند تماماً برون سپاری شوند؟

برخلاف آنچه که صاحبان کار و کارآفرین‌ها فکر می‌کنند، مراکز تماس و شرکت‌های کسب و کاری وابسته به فرآیند برون سپاری وجود دارند که نیازهای شرکت‌های کوچک، متوسط و استارت‌آپ‌ها را برآورده می‌کند.

اگر که استارت‌آپ شما نیاز به مساعدت حرفه‌ای بر خدمات مشتری، پاسخگویی زنده تلفنی و پشتیبانی تکنولوژیکی دارد، اما شما نمی‌دانید که از کجا باید کمک بگیرید می‌توانید دست از نگرانی بردارید. نقش مراکز تماس همیشه برجسته نبوده است اما هیچ کس نمی‌تواند این را نادیده بگیرد که آنها در فراهم کردن و تحویل خدمات مشتری مؤثر برای برندها چقدر مهم و کارا هستند.

همانگونه که کسب و کار و برند شما رشد می کند، نیاز برای سروکار داشتن با تماسهای خدمات مشتری آینده نیز همراه با آن رشد می کند.

هرآنچه که شما از سیستم خدمات مشتری در مکان در اختیار داشتید به سرعت بدون هیچ منظور و هدفی در هم می شکند. در این مرحله شما یک انتخاب دارید. می‌توانید بر زمان و مقدار زیادی از پول خود در یک تیم ارائه دهنده خدمات مشتری در محل، سرمایه گذاری کنید یا بجای آن می‌توانید عملیات را به یک مرکز تماس برون سپاری کنید.

در اینجا دلایلی وجود دارند که بطور کلی نشان دهنده این هستند که برون سپاری نیازهای مراکز تماس استارت‌آپ شما را بر طرف می‌کند برای شما بسیار سودمند می باشد:

۱) مراکز تماس نمایندگانی دارند که قادر به فراهم کردن خدمات عالی هستند.

اگر مردمی که شغل خود را به انجام می‌رسانند هیچ چاره‌ای درباره آنچه در حال انجام آن هستند نداشته باشند، هرگونه کارآفرین استارتاپ بطور قابل درکی برون سپاری را رد می‌کند. اما نمایندگان مرکز تماس متحمل آموزش‌های سخت و شدید می‌شوند تا بطور مناسب به مشتریان خدمت رسانی کنند.

این نمایندگان در مورد محصولات و خدمات شما آموزش می‌بینند. پس می‌توانند بطور کافی اطلاعاتی را که مشتریانتان درخواست می‌کنند، فراهم کنند. مراکز تماس عالی رتبه نیز نمایندگان خود را بر روابط، بازاریابی و استراتژی‌های فروش تربیت می‌کنند، بطوریکه آنها می‌توانند از هر تماس تلفنی به عنوان یک فرصت فروش افزوده بهره ببرند.

این حقیقت نیز مشهود است که برخی نمایندگان مرکز تماس حرفه‌ای صنعتی هستند که در این زمینه سال‌ها تجربه دارند. صرف نظر از آنچه که شما درخدمات مرکز تماس برون مرزی و درون مرزی نیاز دارید می‌توانید این اطمینان را داشته باشید که توسط برون سپاری مشتریان شما در دستان کارشناسان دانش مداری هستند.

۲) مراکز تماس راه‌حل‌های قابل انعطافی را برای زمان نیاز شما ارائه می‌دهند.

مراکز تماسی وجود دارند که خدمات مبتنی بر تقاضای مشتریان را ارائه می‌دهند. این یک راه‌حل کامل برای یک استارت‌آپی می‌باشد که ممکن است تماس‌های فصلی بیش از اندازه‌ای را در یک ماه تجربه کند و حجم تماس‌های کمتری را در ماه بعدی تجربه کند.

بطور انعطاف پذیری این مقوله می‌تواند به استارتاپ‌ها کمک کند که با مسائل مالی خود به حالت سیال باقی بمانند و می‌توانند در حالت اطمینان بخشی برای کسب و کار خود یک راه طولانی را بپیمایند. شما می‌توانید برون سپاری را تنها در زمانی که نیاز دارید برگزینید. به زبان ساده استارت‌آپ شما در تنظیم کردن تغییرات بدون هیچ گونه مشکلی آزاد و مختار است.

۳) مراکز تماس می‌توانند بسته‌هایی را ارائه کنند که قادر هستند بطور ویژه‌ای برای شما شخصی سازی شوند.

مراکز تماسی وجود دارند که خطوط تلفن را شخصی سازی می‌کنند و این اجازه را می‌دهند که برای مشتریانتان یک تجربه منسجم و پیوسته در اختیار داشته باشید.

مراکز تماس همچنین دارای خدماتی هستند که می توانند بطور کامل با وب سایت های موجود شما حساب‌های رسانه‌های اجتماعی، مدیریت بر روابط مشتری و دیگر سکوها یکپارچه شوند. شما نیازی به این ندارید که درباره از دست دادن شخصیت استارت‌آپ خود نگران شوید.

۴) مراکز تماس می‌توانند عملکردهای مالی شما را در حد بودجه شما مدیریت کنند.

کارآفرینان استارت‌آپ در استفاده کردن از منابع مالی خود نیاز به این دارند که راهبردی باشند. بطور کلی برون سپاری مرکز تماس شما یک راه مقرون به صرفه است که باعث می‌شود شما بدون استفاده کردن از بیشترین بودجه خود نتایج مورد دلخواه خود را کسب کنید.

به جزء بکارگیری یک کارمند تمام وقت برای پاسخگویی و ایجاد تماس‌ها و پاسخ دادن به سوالات از طریق تلفن و کامپیوتر در یک مبنای روزانه، برون سپاری به یک مرکز تماس به شما کمک خواهد کرد که حجم زیادی از بودجه خود را ذخیره کنید. بکارگیری یک مرکز تماس برای جذب نیازهای استارتاپ شما یک استفاده مؤثر از پول شماست.

منبع : magellan-solutions
تهیه کننده: م. موسویان

برچسب ها:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *