با حضور در نمایشگاه های جهانی تحریم ها را خنثی می کنیم

باکو – ایرنا –مدیر فنی شرکت راهکار سرزمین هوشمند در نمایشگاه ‘باکو – تل ‘ جمهوری آذربایجان گفت: حضور شرکت های ایرانی در نمایشگاه های بین المللی گام موثری برای خنثی کردن تحریم های اقتصادی بر ضد ملت ایران است.

 

«فرامرز فیاض فر» روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، با اشاره به حضور فعال شرکت ها و استارت آپ های ایرانی در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی ارتباطات ، نوآوری و فناوری اطلاعات باکو ، افزود: برگزاری این نمایشگاه فرصت مناسبی برای گسترش صادرات خدمات و محصولات فنی مهندسی است.

وی افزود: شرکت در نمایشگاه های بین المللی مانند باکوتل، موجب دستیابی و گسترش فعالیت شرکت های داخلی و افزایش حجم روابط و بهره مندی از تجربیات سایر فعالان عرصه فناوری اطلاعات می شود.

فیاض فر گفت : شرکت ما پس از کسب موفقیت در بازار داخلی و اشتغال زایی برای حدود 200 نفر،اکنون به دنبال کسب سهم از بازارهای جهانی است.
وی اضافه کرد: در مدت حضور در این نمایشگاه پیشنهادهایی از سوی سازمان ها و شرکت های آذربایجانی و اروپایی دریافت کردیم که حاکی از پتانسیل صادراتی محصولات و خدمات ایرانی در عرصه فناوری اطلاعات است.

وی افزود: محصولی که ما در این نمایشگاه عرضه کردیم ، حاصل خلاقیت جوانان ایرانی در زمینه طراحی و تولید پلتفرمی دانش بنیان جهت مدیریت هوشمند مراکز تماس با تکیه به دانش بومی و ابتکار متخصصان ایرانی است و شاهد استقبال چشمگیر مدیران و فروشندگان در باکوتل جهت بهره مندی از این محصول بودیم.
نمایشگاه بین‌المللی « باکو تل -2018» با حضور 200 شرکت از 20 کشور جهان از جمله 14 شرکت ایرانی روز سه شنبه در باکو پایتخت جمهوری آذربایجان گشایش یافت و تا امروز جمعه در مرکز اکسپوی باکو دایر است.

 

نقل از ایرنا http://www.irna.ir/fa/News/83125876

برچسب ها:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *