انواع برون سپاری به مرکز تماس

بسیاری از سازمان‌ها کسب‌وکار خود را برون‌ سپاری می‌کنند تا فرایندهایی را مدیریت کنند که فعالیت‌های اصلی کسب‌وکارشان را در بر نمی‌گیرند. خدمات مرکز تماس نه تنها هزینه بر نیستند بلکه به عنوان یک راهکار کارآمد جهت ارائه خدمات منحصر به فرد از طریق برون سپاری محسوب می‌شوند. مرکز تماس برون سپاری شده خدمات زیر را ارائه می‌دهند:

 1. حمایت از مشتری: شرکت شما بایستی مشتریان جدید را جذب کند و در صدد حفظ مشتریان وفادار باشد. بدین ترتیب، مراکز تماس برون سپاری شده بایستی بتوانند به نحو مطلوبی مزیت رقابتی محصولات شما را به آن‌ها نشان دهند.
 2. حمایت فنی: مشتریان شما ممکن است نتوانند همگام با رشد تکنولوژی پیشرفت کنند. شما باید شرایطی فراهم کنید تا آن‌ها به تدریج در محیط متغیر بازار سازگار گرند. در صورتیکه شما به ارائه خدمات حمایت فنی به مشتریان بپردازید، در واقع کلیه کمک‌های ضروری به مشتریان را ارائه می‌دهید و به آن‌ها کمک می‌کنید تا سازگاری بیشتری با روندهای متغیر تکنولوژیکی داشته باشند.
 3. خدمات ورودی: معمولا یک تماس ورودی حجم قابل توجهی از تماس‌ها را در مدت زمان مشخص کنترل می‌کند و به آن‌ها رسیدگی می‌کند. به همین منظور، از طریق سیستم تعاملی پاسخگویی صوتی به تماس‌ها پاسخ داده می‌شود و از طریق تکنولوژی شناخت گفتار سعی می‌شود به مشتریان کمک شود. کارکنان موجود در مرکز تماس ورودی ممکن است تماس‌های مشتریان در خصوص مدیریت حساب‌ها، طرح‌ریزی، پشتیبانی فنی، شکایت‌ها، رضایت یا نارضایتی نسبت به مشکلات و قصد خرید از شرکت را کنترل کنند. این کار باعث کاهش مشتریان ناراضی می‌شود.
 4. خدمات خروجی: تماس با مشتریان بالقوه، بازاریابی و پیمایش مشتری، ارتقای محصول، انتخاب برنامه، رسیدگی به بدهی‌های شرکت و ….بخشی از خدمات خروجی شرکت را تشکیل می‌دهند. این خدمات به توسعه کسب‌وکار شرکت شما کمک می‌کنند. همچنین، مشخصات و شماره تماس مشتریان را ثبت می‌کنند تا از بروز مشکلات ناخواسته جلوگیری به عمل آید و در صورت لزوم با مشتریان تماس می‌گیرند. در واقع، آن‌ها سعی دارند با این کار به مشتریان توجه کنند و ممکن است به منظور جبران نقص‌های خدماتی به ارائه خدمات متمایز به آن‌ها بپردازند و زمینه سودآوری شرکت را فراهم سازند.
 5. خدمات غیر صوتی: خدماتی که از فرایندهای غیر صوتی مثل ارسال ایمیل از مشتریان حمایت می‌کنند، انعطاف‌پذیری لازم را در مشتریان شما ایجاد می‌کنند تا به راحتی نسبت به خدمات ارائه شده نظرات خود را ابراز کنند.
 6. مشاوره در زمینه IT: ارائه خدمات مشاوره شامل مهندسی مجدد زیرساخت‌های مربوط به فناوری اطلاعات و مدیریت عملیات آن‌ها، حفظ امنیت و … می‌شود.
 7. تحقیقات اینترنتی و بازاریابی اینترنتی: برون سپاری تحقیقات اینترنتی و بازاریابی اینترنتی مرکز تماس به شرکت شما کمک می‌کند تا به طور موفقیت آمیزی تعداد مشتریان خود را بیشتر کنید و کمپین‌های بازاریابی‌تان را توسعه دهید.
 8. عملیات اداری: شرکت‌ شما بایستی به نحو مطلوبی عملیات اداری را مورد بررسی قرار دهد چون این عملیات بخش مهمی از تصمیم‌گیری در سازمان محسوب می‌شوند. بدین ترتیب، همکاری با ارائه کنندگان خدمات به شرکت شما کمک می‌کند تا بر فعالیت‌های اصلی‌تان تمرکز کنید.
 9. خدمات مالی و حسابداری: برون سپاری خدمات مالی، بیمه، هزینه اجاره و یا چک‌ها، مدیریت دارایی و یا سایر خدمات مالی و حسابداری به راحتی از طریق شرکای برون سپاری شرکتتان صورت می‌گیرد.

3 نظر برای مطلب "انواع برون سپاری به مرکز تماس"

 1. Ingeborg Lockie گفت:

  Good evening people at iwin.ir,
  Hope you’re excellent.
  I’m , I hope that business is profitable and you’ve been successful through the current situation.
  My opinion can be your website isn’t shielded from unwanted messages, that isn’t cool, I mean literally, why don’t you use this.
  https://bogazicitente.com/captcha553408
  If you are not interested, just delete this email , we won’t email you again.
  Kind regards,

  OneTwo GmbH

 2. Shasta Sepulveda گفت:

  Hi,

  We’re wondering if you’ve ever considered taking the content from iwin.ir and converting it into videos to promote on Youtube? You simply add the text and it converts it into scenes that make up a full video. No special skills are needed, and there’s access to over 1 million images/clips that can be used.

  You can read more about the software here: https://www.vidnami.com/c/JuliyaF-vn-freetrial

  Kind Regards,
  Shasta

 3. Kimberley Goodisson گفت:

  Hey people at iwin.ir,
  Hope you’re well.
  I’m ,
  Hope you’re excellent, and that business is good. Please allow me to introduce to you this service.
  Never has it been so easy in promoting your web site. Just enter your URL, and we will take over from there.
  https://slimex365.com/websitesubmitter440396
  With warm regards,

  P.S.We wish you a million clients this year.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *